• Tüm Kategoriler
 • TMS – BV Dijital Telemetri Sistemleri

  Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
  TMS – BV yüksek hızlı küçük form faktörlü dijital telemetri sistemi, aero motorların tezgah ve uçuş testlerini gerçekleştirirken dönen kanatlardan ve disklerden dinamik gerinim ve sıcaklık sinyallerini iletmek için tasarlanmıştır.
  TMS – BV sistemi dönüştürücü uyarma, sinyal koşullandırma ve sayısallaştırma gerçekleştirir. Analog alan sinyal yollarının kısaltılması, tipik kayma halkası tabanlı düzenlemelere kıyasla harici gürültü alımını önemli ölçüde azaltır.
  Veriler dahili olarak optik bağlantı üzerinden sabit alıcıya, ardından standart bükümlü çift kablo üzerinden (70 m uzunluğa kadar) harici arabirim dönüştürücüsüne ve son olarak standart PC arabirimi (USB veya Ethernet) aracılığıyla kayıt yazılımına iletilir.
  TMS – BV sistemi motor şaftının ucuna monte edilmiştir. Sıcak bölgelere kurulduğunda, basınçlı hava veya su soğutma kullanılabilir.
  Sistem, endüstri standardı RT – XX (cıva ile ıslatılmış tip) serisi kayma halkalı kapsüller ile mekanik olarak değiştirilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, müşterilerimizin, mevcut alet ve motorlarda pahalı ve geri dönüşü olmayan değişikliklere gerek kalmadan test tezgahlarını sorunsuz bir şekilde yükseltmelerine olanak tanır.
  ÖZELLİKLER
    ??S-BV-8 ??S-BV-16T
  Maksimum dönüş hızı 60000 dev / dak
  Kanal Sayısı 8 17
  Dönüştürücü tipi Gerinim ölçer 20… 200 Ohm
  (iki telli bağlantı)
  Termokupl (16)
  Pt1000 (1)
  Örnekleme oranı 52000 Hz 5 Hz
  Güç tüketimi 50 W
  Maksimum arayüz kablo uzunluğu 70 m
  Ağırlık 0,75 kg
  Genel boyutları Ø34,5?196,5 mm
  Güç kaynağı 20-30 VDC
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu992
  MarkaKeşif ArGe
  Stok DurumuVar

  İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.