BIM – 1 Tork Ölçüm Sistemi

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
BIM – 1 temassız müdahaleci olmayan sürekli tork ölçüm sistemi, orijinal olarak gaz pompalı agrega GTK – 10I (General Electric MS – 3002 10MW endüstriyel türbin ve Demag santrifüj kompresör) için tasarlanmıştır.

BIM – 1, diğer makinelerin şaft gücünü ölçmek için kolayca özelleştirilebilir.
BIM – 1, makine durumunu doğru bir şekilde değerlendirmek için önemli olan değerli gerçek zamanlı ve yüksek çözünürlüklü geçmiş işletim verileri (tork, dönüş hızı ve şaft gücü) sağlar.


Enerji dengesi veya diğer dolaylı yöntemlerle karşılaştırıldığında, doğrudan tork ölçümü, gaz türbini verimliliğinin ve ısı oranının daha hassas bir şekilde belirlenmesine olanak tanır.

Sistem torku, sinyal koşullandırma ve sayısallaştırma modülü ile birlikte doğrudan güç şaftına monte edilmiş gerinim ölçer köprülerini kullanarak ölçer. Standart tork kaplinlerini takarken kaçınılmaz olan milin mekanik modifikasyonuna gerek yoktur.

Güç kaynağı ve dijital çıkış sinyalleri, herhangi bir kayma halkası veya diğer sürtünme cihazları olmaksızın bir hava trafosu aracılığıyla iletilir. Sistem, tehlikeli alanlarda (bölge 2) kullanım için onaylanmıştır.

Anahtar özellikler:

Tork ölçüm aralığı 20 - 2000 kgf m
Dönme frekansı bandı 100 - 7200 rpm
Güç okuma doğruluğu% 2
Güç kaynağı 220 V / 50 Hz
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu995
MarkaKeşif ArGe
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.