Markalarımız

Aradığınız markanın ürünlerine daha hızlı ulaşabilmek için listeden seçiniz.

En Çok İzlenenler

Döviz Bilgileri

  • USD : 8.226 TL
  • EUR : 9.986 TL
  • GBP : 11.492 TL
  • CHF : 9.056 TL

Spin Test Sistemleri

Keşif Ar-Ge Rotor Spin Testleri Havacılık ve savunma sanayinin rotor testlerde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde geliştirilmiş, tasarlanmış ve imal edilmiştir
Turboşaft Motor Karter Haznesi Test Cihazı

Yerli Üretim Korozyon Test Kabinleri

Atmosfer korozyon testleri standart tuz püskürtme testleri ile çevrimsel korozyon testlerini gerçekleştirebilmektedir.
Tuz spreyini kontrollü nem, kurutma ve ıslatma gibi diğer çevre koşulları ile bir araya getirerek çevrimsel test ortamı sağlar.
Sürekli tuz püskürtme, yoğuşma nemi ve modifiye edilmiş testler dâhil pek çok testi uygulama kabiliyetine sahip çok yönlü korozyon test kabinleridir.
Kullanım ömrü boyunca farklı ısı ve nem şartlarına maruz kalacak ürünlerin ısı ve nem testlerinin yapılmasında ve numunenin uygunluğunu, değişken iklim koşullarında davranışlarını değerlendirmede kullanılırlar.

Uluslararası Standartlarda Çevresel Test Sistemleri

2 bölgeli sıcak soğuk termal şok test odası, farklı test gereksinimlerini karşılamak için küçük kapasitede ve büyük kapasitede mevcuttur.
3TS serisi termal şok test odası, test odası için sadece bir odadır, soğuk ve sıcak havayı sol ve sağ taraftaki pnömatik damperden geçirir.
IP5X IP6X Kum ve Toz IP Test Odaları 800 litre, 1000 litre, 1500 litre ve 2000 litre kapasitelidir. Bazı örneklerin daha küçük ve daha az olduğu göz önüne alındığında, küçük toz odaları ve daha büyük toz giriş test odaları tasarladık ve ürettik.
Su püskürtme test odaları IEC60529 ve IPX1 IPX2 IPX3 IPX4 koruma koduna uygun olarak testler yapabilir, kafa lambası, Güç konektörü gibi sızdırmaz bileşenlerin su sızdırmazlığı ile inşa edilen odalardır.
IPX5 IPX6 Su Jeti Test Odası, otomotiv parçaları, dış mekan lambaları ve elektronik parçaların muhafazalarının su geçirmezliğini test etmek için uygulanır
IPX9K Yüksek Basınçlı Yüksek Sıcaklık Su Püskürtme Test Odası elektronik, askeri ve tüketici ürünleri endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Büyük hacimde, oda sıcaklık, nem, tuz sisi, aydınlatma, toz, yağmur ve titreşim gibi atmosferdeki tek veya karmaşık çevresel faktörleri simüle etmek için kullanılabilir
Bu UV test odası, UV ışığı, sıcaklık, yoğuşma nemi, su spreyleri ve ışınım kontrolü içeren testlerde kullanılır.

Havacılık Endüstrisi Test ve Ölçüm Ekipmanları

Uçak Motor Kanatlarının Rezonans Yorulma Test Sistemi
UZS-R Karmaşık Yük Rezonans Yorulma Test Sistemi
?-500, ?-1000, ?-2000 Güç Amplifikatörleri
UTS Çok Kanallı Gerilim Ölçer Amplifikatör
BIM – 1 Tork Ölçüm Sistemi
Frekans Test Sistemleri
MIKAR 1 Gaz Kompresör İstasyonu Otomasyon Sistemi
TMS – BV Dijital Telemetri Sistemleri

Editörün Seçimi

  • Atmosfer korozyon testleri standart tuz püskürtme testleri ile çevrimsel korozyon testlerini gerçekleştirebilmektedir.
  • Tuz spreyini kontrollü nem, kurutma ve ıslatma gibi diğer çevre koşulları ile bir araya getirerek çevrimsel test ortamı sağlar.
  • Sürekli tuz püskürtme, yoğuşma nemi ve modifiye edilmiş testler dâhil pek çok testi uygulama kabiliyetine sahip çok yönlü korozyon test kabinleridir.
  • Kullanım ömrü boyunca farklı ısı ve nem şartlarına maruz kalacak ürünlerin ısı ve nem testlerinin yapılmasında ve numunenin uygunluğunu, değişken iklim koşullarında davranışlarını değerlendirmede kullanılırlar.
  • Keşif Ar-Ge Rotor Spin Testleri Havacılık ve savunma sanayinin rotor testlerde tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde geliştirilmiş, tasarlanmış ve imal edilmiştir

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.